3 składnik Pina Colada Spritzer

3 składnik Pina Colada Spritzer

Upał lata jeszcze nie osiągnął szczytu, ale emocje związane z tym, co nadejdą, to coś, z czym wszyscy możemy się utożsamić. Lato Great British jest czas na grilla, przelewając warstw, dłuższe dni, a kciuki, słoneczne dni. Rzadko pijemy, ale miło jest mieć okazję wypić fajny koktajl. Jedną z moich ulubionych jest Pina Colada. Dzięki połączeniu kremowego kokosowego smaku i ananasowej świeżości nie można tego winić. Czy jest lepszy sposób na ochłodzenie i relaks niż spędzanie mniej czasu na przygotowaniach, a więcej na cieszeniu się, dlatego ten super prosty 3-składnikowy spritzer Pina Colada jest koniecznością!

3 składnik Pina Colada Spritzer

Jedną rzeczą, którą zdecydowanie nie jestem, jest bloger kulinarny. Jasne, uwielbiam gotować i uwielbiam jeść, ale po prostu nie mogę się zmusić, by mieć cierpliwość, by robić te piękne ujęcia, które przynoszą Ci tę piękną fotografię jedzenia. Nawet wiedząc o tym, postanowiłem spróbować swoich sił w poście z napojami, ponieważ w moim umyśle ustawienie sceny w mojej kuchni i podzielenie się „przepisem” na napoje wcale nie było tym samym, co podzielenie się „odpowiednim przepisem”.

Myślałem, że przepis na 3 składniki będzie łatwy w użyciu, ale w prawdziwej formie Yaya zamieniłem prosty pomysł w palaver! Więc o co mi chodzi, możesz zapytać? Chodzi mi o to, że bycie blogerem nie oznacza perfekcji i nie zawsze wychodzi tak, jak byś tego oczekiwał, ale po prostu musisz się tym zająć.

To powiedziawszy, chciałem tym razem nie martwić się fotografią i podzielić się z Wami tym pysznym przepisem, który pomógł nam ochłodzić się w balsamiczne niedzielne popołudnie. Tu chodzi o napój i użyj wyobraźni, aby wyretuszować i zmienić styl moich zdjęć w swoim umyśle.

Prawda jest taka, że ​​jedyną piękną rzeczą na tym zdjęciu jest wspaniały  1-litrowy dzbanek Celebrate firmy Dartington Crystals . Dartington Crystals to jedyna firma produkująca kryształy w Wielkiej Brytanii. Nadal ręcznie wytwarzają wiele swoich przedmiotów i uwielbiam to, że ich projekt jest prosty i klasyczny. Jeśli jesteś w Devon, możesz nawet spędzić dzień, udając się do ich centrum dla zwiedzających i wybrać się na wycieczkę z przewodnikiem.

Jestem trochę zawstydzony, że nie oddałem sprawiedliwości dzbanowi, ale pomyślałem, że będę praktykował to, co głoszę i przestanę być tak samokrytyczny i po prostu będę się tym zajmował.

Bez zbędnych ceregieli, oto mój szybki i łatwy przepis.

3 składnik Pina Colada Spritzer

Składniki:

Malibu Rum lub Coconut Cove Coconut Liquer

Sok ananasowy

Szampan lub białe wino

Opcjonalnie: puszka rozdrobnionego ananasa lub kawałków ananasa

Poważnie, to nie może być łatwiejsze w montażu, a najlepsze jest to, że wszystko może być dopasowane do Twojego gustu. Jako niepijący zdecydowałem się na więcej soku kokosowego, a mniej szampana lub rumu, ale wszystko zależy od Ciebie, jak go przygotujesz. Oto sposób, w jaki to zrobiłem.

Instrukcje dla Pina Colada Spritzer

750 ml soku ananasowego

250 ml szampana lub białego wina

250 ml likieru kokosowego lub rumu kokosowego

Wymieszaj wszystkie składniki, dodaj opcjonalne kawałki ananasa lub pokruszone ananasy, aby uzyskać teksturę, i dodaj lód. Następnie podawaj i ciesz się!

Różności Zakupy