Urlop na Florydzie – rozważ te miejsca

Urlop na Florydzie – rozważ te miejsca

Jeśli wizyta w jednym z najlepszych miejsc na Florydzie jest na Twoim wakacyjnym radarze, możesz nie chcieć doświadczyć głośności Miami lub zatłoczonych plaż Destin z jego Spring Breakers. Zamiast tego możesz znaleźć miejsce bardziej relaksujące. Dlatego dobrym pomysłem jest wyszukanie domów wakacyjnych w Anna Maria Island na Florydzie lub w St. Augustine.

Kiedy wiele osób myśli o spokojnym i szczęśliwym miejscu, wyobrażają sobie plażę. Dzięki białym piaskom, czystym wodom, docierającym falom i ogólnemu spokojowi łatwo zrozumieć, dlaczego. Plaża to coś więcej niż miejsce relaksu; to miejsce, w którym można się odłączyć i skupić na sobie. Może to oznacza leżenie i opalanie się, czytanie książki lub po prostu brodzenie w wodzie.

Mając to na uwadze, przejrzyjmy 4 najlepsze miejsca na Florydzie, aby spędzić relaksujące wakacje na plaży w Sunshine State.

Święty Augustyn

Będąc najstarszym miastem w USA, St. Augustine jest dziewiczy miejsce pełne spokojnych plaż i ma mnóstwo zajęć do zrobienia wokół miasta. Okupowany przez Hiszpanów w 1513 roku, św. Augustyn nadal ma bardzo bliskie swojemu sercu niektóre ze swoich hiszpańskich tradycji . Hiszpański fort nadal stoi w porcie, podczas gdy stare hiszpańskie flagi wciąż fruwają wokół. W okolicy jest wiele wycieczek łodzią, a wzdłuż drogi znajduje się siedlisko delfinów, idealne zarówno dla rodzin, jak i par.

Clearwater Beach

Usytuowana na północ od Tampa Clearwater Beach to społeczność emerytów, która ma coś dla każdego, mimo że jest cicha i osobliwa.

Na wybrzeżu znajduje się wiele fantastycznych restauracji serwujących owoce morza i kwatery wakacyjne. Jest wiele miejsc do spacerów i zakupów. Nie martw się, że będziesz musiał jeździć wszędzie, ponieważ niezwykle łatwo jest przemieszczać się z jednego punktu miasta do drugiego na nogach lub wypożyczając rower.

Wyspa Anny Marii

Na wyspie Anna Maria na Florydzie jest mnóstwo pięknych obiektów do wynajęcia na wakacje , które możesz nazwać domem na tydzień lub dłużej! Ta wyspa znajduje się na południu miasta Tampa, więc łatwo jest tam przylecieć i zjechać na wakacje.

Podobnie jak inne miejsca na Florydzie, wyspa ma wiele relaksujących plaż i zabytkowego Starego Miasta z restauracjami i mnóstwem sklepów. Istnieje również rynek plażowy, który jest regularnie otwierany, a nawet jeśli nie lubisz przeglądania, nadal możesz przejrzeć różne produkty, które mają do zaoferowania.

Istnieją również wypożyczalnie łodzi i wycieczki, dzięki którym Twój dzień na wodzie będzie jeszcze lepszy. Na pewno nie będziesz rozczarowany swoją wizytą.

Key West

Trudno mówić o najlepszych miejscach na Florydzie, nie wspominając o Key West. W rzeczywistości trudno mówić o samej Florydzie bez mówienia o Key West! Wyspa znajduje się na południowym krańcu Florydy i odnotowała spadek populacji z powodu niedawnej liczby huraganów, które przeszły przez ten obszar. Mimo to nie chcesz przegapić dziewiczych plaż i pięknych domów w Key West.

Oprócz plaż, w okolicy jest wiele rzeczy do zrobienia, takich jak wizyta w starym domu Ernesta Hemingwaya lub rejs statkiem. Ale jeśli chcesz spędzić większość czasu na plaży, z pewnością możesz!

 

Różności